top of page

Acerca de

Bar Chart
sonbitişpalmetal_edited.png

HAKKIMIZDA

 Pal Metal A.Ş., 1997 yılında 750 m² kapalı, 1250 m² açık alanda alüminyum, pvc ekstrüzyon ve pres mamül üretimi amacı ile kurulmuştur. O dönemde ülke genelindeki mali sıkıntı ve ekonomideki dalgalanmalar faaliyet alanını taahhüt, imalat, ve inşaat işlerine yöneltmiştir. 2000 yılında faaliyetlerine tahribatsız muayene hizmetlerini de katarak bu sektörde de yerini almıştır.
 
  Firmamız 2002 yılında yatırımlarını arttırarak 3850 m2 kapalı alan imalat fabrikası, 12500 m2 açık alan stok sahası oluşturarak, 35 ton, 2 adet 25 ton ve 10 ton kapasiteli tavan vinçleri ile ve CNC kesme tezgahları, merdane, kaynak makinaları, torna v.b. ekipmanlar ve yetişmiş personeli ile ağır çelik konstrüksiyon imalatına geçerek müşterilerine Daha kaliteli ve geniş kapsamlı hizmet sunmaya başlanmıştır. 2008 yılı içerisinde de modern bir yönetim binası inşaa ederek müşteri memnuniyetini ve şirket vizyonunu daha yukarılara taşıyarak, yeni hedefler doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir.
 
  Pal Metal A.Ş., Hatay ili ve ilçelerinde kurumlara yapmış olduğu ciddi boyutlardaki inşaat ve taahhüt işleri, yurdumuzun birçok merkezinde de kurum ve kuruluşlara vermiş olduğu tahribatsız muayene hizmetleri ile disiplinli ve özverili iş ahlâkını en zor koşullarda dahi muhafaza ederek büyük işlere imza atmış ve bu pazarda saygın bir yer edinmiştir.
 
  Pal Metal A.Ş., kaliteyi daha ucuza vererek müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmayı, toplum ve iş ahlâkı çerçevesinde doğruluk ve dürüstlükten taviz vermemeyi kendisine daima hedef bilmiştir.

bottom of page